top of page
Modern House

PAR SIA "NĪA NAMI"

PAR SIA "NĪA NAMI"

NĪA Nami Latvijas tirgū darbojas jau vairāk nekā 27 gadus un ir daļa no Latvijas lielākā apsaimniekošanas uzņēmuma ar vietējo kapitālu – Vizii Domus, kas apsaimnieko vairāk nekā 450 mājas visā Latvijā. Tam ir stabila finanšu bāze, profesionāli speciālisti un liela pieredze savā jomā.

Katru dienu izpildām to darbu klāstu, kas ikdienā lielākajai daļai no māju iedzīvotājiem paliek nemanāms, jo sakopta kāpņu telpa, strādājošs lifts un silts dzīvoklis ir uzskatāms par normu, taču kādam ir jārūpējas par to, lai šī norma arī paliktu par normu ilgtermiņā. Mūsu darbības mērķis ir nodrošināt drošu un patīkamu vidi mūsu klientiem.

NĪA Nami rūpējas par kārtību vairāk nekā 85 daudzdzīvokļu namos Rīgā un Jūrmalā. Šo darbu mums ir uzticējuši dzīvokļu īpašnieki specprojektos, sērijveida un jauno, ekskluzīvo projektu mājās. Zināšanas par šāda tipa ēku konstrukciju īpatnībām ir mūsu stiprā puse.

> 44 BIEDRĪBAS

> 54 MĀJAS

> 258 000 m²

STABILITĀTE

Esam pierādījuši sevi kā stabilu un uzticamu sadarbības partneri

DROŠĪBA

Lielu uzmanību pievēršam mājas tehniskajam stāvoklim

PIEEJAMĪBA

Katrai mājai ir savs pārvaldnieks, kurš ir viegli sasniedzams

img_92.jpg

Cilvēki ir dažādi un dažādas ir arī viņu vērtības un vajadzības. Tāpēc strādājam tā, lai ieguvēji no sadarbības ar mums būtu dzīvokļu īpašnieki ar dažādām vēlmēm. Mēs katru dienu meklējam, atrodam, apgūstam un pielietojam jaunas tehnoloģijas, īpašu uzmanību veltot enerģiju taupošiem materiāliem un sistēmām. Ikdienā cieši sadarbojamies ar vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem savās nozarēs, lai kopā varētu sasniegt vislabāko rezultātu.

NĪA Nami logo.webp

NĪA NAMI

DomusLogo (002).png
CDzP logo.webp

CDzP

Jauntukums logo.webp

JAUNTUKUMS

nebruk_logo.png

NEBRUK JELGAVA

bottom of page