top of page
Search
  • Writer's pictureNĪA Nami

Uzsākts viens no apjomīgākajiem daudzdzīvokļu māju renovācijas projektiem

Updated: Dec 27, 2021

Biedrība “Ziemeļu 20” un šīs daudzdzīvokļu ēkas apsaimniekotājs SIA “NĪA Nami” uzsākuši vienu no apjomīgākajiem daudzdzīvokļu ēkas renovācijas projektiem Rīgā.


Projekta kopējā summa 1 373 734 eiro. Puse no minētās summas – 686 867 eiro – ir grants jeb ES dāvinājums, ko nodrošina attīstības finanšu institūcija “Altum”. Grants iegūts, pateicoties profesionālai un aktīvai dzīvokļu īpašnieku biedrības “Ziemeļu 20” un ēkas apsaimniekotāja SIA “NĪA Nami” sadarbībai.


Realizējot minētās investīcijas 1 373 734 eiro apmērā, tiks veikta mājas kompleksā atjaunošana, kas ietver fasādes, pagraba un bēniņu siltināšanu, logu nomaiņu un lodžiju aizstiklošanu, jumta rekonstrukciju. Pēc visu minēto uzlabojumu veikšanas apkures un citas ar siltumu saistītās izmaksas mājā samazināsies par 50%, tāpat tiks līdzsvarota siltumapgāde un tās efektivitāte mājas gala dzīvokļos un mājas vidusdaļā. Vienlaikus nebūs jāuztraucas par negaidītām avārijām, siltā ūdens un apkures pārtraukumiem, nokalpojušo ūdens un apkures sistēmu dēļ.


Biedrības “Ziemeļu 20” un SIA “NĪA Nami” realizētais projekts parāda, cik liela nozīme ir ēkas iedzīvotāju un tās apsaimniekotāja veiksmīgai sadarbībai, kā arī apliecina, cik svarīgi ir iedzīvotājiem pašiem apvienoties, spēt sadarboties, lai uzlabotu gan vidi, kurā dzīvo, gan dzīves kvalitāti, gan padarītu savam budžetam maksimāli nesāpīgas enerģijas straujās cenu svārstības.

Kommentare


bottom of page