Search
  • NĪA Nami

SIA NĪA Nami klientus pieņems “zaļajā režīmā”


Rūpējoties par sabiedrības veselību un lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību, sākot no 2021.gada 15.novembra, SIA NĪA Nami klientus pieņems “zaļajā režīmā”. Tas nozīmē, ka turpmāk klienti varēs saņemt klātienes pakalpojumus tikai ar derīgiem sadarbspējīgiem vakcinācijas sertifikātiem.


Turpmāk klienti tiks pieņemti otrdienās no plkst. 12:00 līdz 16:00 un ceturtdienās no plkst. 9:00 līdz 13:00, pieteikties klātienes apmeklējumam, kas ilgs līdz 15 minūtēm, varēs e-pieraksta vietnē https://sia-nia-nami.reservio.com/ vai zvanot pa tālruni 67855685. Piesakoties e-pieraksta vietnē, lūdzam, norādīt vārdu, e-pastu vai tālruņa numuru, adresi un īsu jautājuma aprakstu.


Ierodoties “NĪA Nami” birojā klātienē, obligāti jāuzrāda derīgs sadarbspējīgs vakcinācijas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), kā arī jālieto sejas maska. Apmeklētājiem ir jābūt piesardzīgiem un atbildīgiem, un jāievēro visi valstī noteiktie piesardzības pasākumi – vilkt sejas masku, ieturēt 2 metru distanci no citiem cilvēkiem, dezinficēt rokas, un citus nosacījumus savai un apkārtējo drošībai. Klienti nedrīkst apmeklēt “NĪA Nami” biroju, ja ir elpceļu slimības pazīmes, kā arī ja noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingrā izolācija.


Tiem klientiem, kuriem nav derīga sadarbspējīga vakcinācijas sertifikāta, saņemt konsultācijas vai iesniegt dokumentus, kas saistīt ar dzīvojamās mājas pārvaldīšanas jautājumiem, var:

· Nosūtot e-pastu nianami@nianami.lv;

· Papīra formātā sagatavotus dokumentus aicinām atstāt pastkastītē Cēsu ielā 31/1 0.stāvā;

· Nosūtot pa pastu uz juridisko adresi - Cēsu iela, 31/1, Rīga, LV-1012.